Galaxy S6 Mini'ye Ait Olan Görüntüler Sızdırıldı

PhoneArena, Bir kullanıcısının göndermiş odluğu ve Galaxy S6 Mini modeline ait olduğu açıklanan bir görselleri paylaştı.

Samsung firması tarafından geliştirilen Galaxy S6 ve S6 Edge modellerini satışa çıkartıdan sonra cihazların ‘Active’ ve ‘Mini’ modelleriyle ilgili olarak oldukça bilgili paylaşımı yapılmıştı. Biraz zaman geçtik sonra sın da ise Active teyit edilerek beraberinde var olduğunu gerçeklik kazanmış durumdaydı. Şirketten Mini’ye ait olarak her hangi bir açıklama ya da bu zaman da kadar S6 Mini’ye ait olan bir sızıntı haberlerin ulaşmadı.

Oldukça büyük bir takipçi kitlesine sahip olan PhoneArena’nın bir kullanıcısının göndermiş olduğu Galaxy S6 Mini’ye ait olduğunu aynı zaman da iddiasını etmiş olduğu bazı görseller internet üzerinden paylaşıma çıktı. Paylaşımı yapılan görsellere baktığımız da ise oldukça karanlık bir ortam üzerinde çekiliği için de çok net bilgileri bulunmuyor. Fakat göründüğü kadarıyla tasarım olarak da üst modellerine benzediğini açıklayabilirsiniz.

Sistem özelliklerine bakacak olursak S6 Min’nin Qualcomm firmasını geliştirmiş olduğu Snapdragon 808 SoC CPU, 2 GB RAM, Aynı zaman da 4.6 ya da 4.7” büyüklüğü içerisinde 720p çözünürlüğüne sahip olan bir ekrana ve 15MP değerinde ki bir arka kamerası olacağı açıklanıyor. Eğer tarihlerle ilgili büyük bir durum yaşanmazsa 13 Ağustos gibi bir zaman dilimi içerisinde tanıtılacağı açıklanıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları