Galaxy S11 Plus kamera özelliğiyle dikkat çekebilir!

Şubat ayında tanııtlması beklenen Galaxy S11 Plus'ın özellikleri gittikçe netleşiyor.

Samsung'un Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy 11 serisinin özellikleri ve tasarımı hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Daha önce sızdırılmış bir Galaxy S11 Plus kamera render, arkada yedi sensör ile çirkin görünen bir kurulum olasılığına işaret etti. Twitterverse'te OnLeaks olarak daha iyi bilinen Leakster Steve H.McFly, şimdi bu görüntülerin erken bir prototipe dayandığını söylüyor. Şimdi, daha yeni bir prototipin yeni bir görüntüsü var. Eski görüntüde olduğu gibi bu da telefonun sensör bölümüne yükleneceğini ima ediyor, ancak yakında göreceğiniz gibi bu kameraların düzeni daha düzgün görünüyor.

Yeni Galaxy S11 Plus kamera render, yeni bir söylentiye göre, 11 Şubat'ta amiral gemisi diziliminin beklendiği gibi mantıklı gelen son prototipe dayanıyor . Böylece, Güney Koreli devin tasarımı sonlandırdığını varsayabiliriz. Görüntülere bakıldığında, Galaxy S11 Plus'ın farklı modülleri barındırmak için arkada dikdörtgen bir çıkıntı olacak gibi görünüyor.

Şuan iddia edilene göre telefonun 100x'e kadar dijital yakınlaştırma yapabileceği söyleniyor. Elbette şuan hepsi birer iddia ve ancak telefon tanıtıldığında net özellikler hakkında bilgi sahibi olacağız.

Peki siz prototipi nasıl buldunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları