Galaxy S10 ve Note 10 için önemli güncelleme!

Samsung S10 serisi yeni bir ürün yazılımı güncellemesi alıyor. Ağır çekim selfie videolar, Otomatik Hotspot ve daha fazlasını ekliyor.

Samsung’un geliştirme ekibi, Galaxy S10 ve Note 10 ailesi için Android 10 ve One UI 2.0’ın piyasaya sunulmasıyla oldukça meşgul, mevcut yazılımlarında hala geliştirmeler için çalışıyor. Buna dayanarak, Galaxy S10'un Alman ve İsviçreli sahipleri, selfie kamerada ağır çekim video kaydı yapan yeni ve ilginç bir güncelleme aldılar. Ancak bu güncellemeyle gelen tek özellik bu değil.

Yavaş mo video moduna ek olarak, yeni yapı aynı zamanda Auto-Hotspot'u da tanıtıyor. Bu ad açıklayıcıdır, mobil bağlantınızı aynı Samsung hesabında kayıtlı cihazlarla paylaşmanın hızlı bir yoludur. Değişiklik ayrıca cihazın parmak izi tarayıcısında yapılan iyileştirmelerden de bahseder.

Gelişmelerin yanı sıra, güncelleme bildirim gölgesine bir Medya ve Aygıt düğmeleri ekler. TV, Bluetooth Hoparlörler ve daha fazlası gibi ahizeye bağlı cihazları kontrol etmenin hızlı ve kolay bir yolu. Şu anda, güncelleme yalnızca Almanya ve İsviçre'deki cihazlar için yayınlanıyor. Ancak, Samsung'un satışları önümüzdeki günlerde genişleteceğini düşünüyoruz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları