Galaxy P1 Parmak İzi Sensöründe Bir İlk Olacak!

MMDDJ isimli haber kaynağına göre Samsung, Galaxy P1 isimmli yeni telefon modelinde parmak izi sensörü teknolojisi kullanılacak...

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S8 ve S9 modelleri hakkıında ileri sürülen ekran içi parmak izi sensörü iddiaları, malesef asılsız çıktı ve kullanıcılar bu durum karşısında hayal kırıklığı yaşadı. Gözler önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S10 modeline çevrildi, fakat MMDDJ isimli bir haber kaynağını iddialarına göre, Samsung bir sonraki amiral gemisi yerine hiç beklenmedik bir cihazla yeniliği gerçekleştirecek.

Platformun Twitter'da ortaya attığı iddaya göre, Samsung'a ait ekran içi parmak izi sensörüne sahip akıllı telefonu Çin'de ortaya çıkacak yeni bir Galaxy ailesi olan P serisinin ilk modeline entegre edilecek. Bu modelin ismi ise Galaxy P1. Ne kadar doğrudur bilemeyiz ancak Samsung'un sürprizlerle dolu bir şirket olduğunu a göz önünde bulundurmak gerek.

Daha önce aynı kaynak Samsung'un giriş seviyeli ve bütçe dostu modellerini içeren J serisi yerine P ve R ismiyle iki yeni telefon serisi duyuracağını iddia etmişti. Samsung'un mobil cihaz ekibinin başında olan DJ Koh, daha öncede Samsung'un artık yenilikleri ilk olarak amiral gemilerine getirmek yerine orta ve alt sınıflara sunacağını söylemişti. Bakalım bu iddia doğru çıkacak mı? Zamanla hep beraber yaşayıp göreceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları