Galaxy Note 7 128GB Versiyonla Çin'de

Çin pazarına giriş yapmaya hazırlanan Samsung Galaxy Note 7’nin geliştirilmiş bir versiyonu ile piyasaya giriş yapacak.

Galaxy Note 7’de 128 GB’a çıkartılan depolama alanı sayesinde Samsung Çin’de çok daha iddialı bir şekilde pazarda yer alacak. Avrupa'daki ve Amerika'daki satışa çıkan cihazlarda 128 GB versiyon tercih edilmezken, Çin’e özel olarak üretilen bu yeni telefon sayesinde Samsung piyasadaki iddiasını daha da arttırmak istiyor.

Konu ile ilgili geçtiğimiz günler içerisinde pek çok farklı bilgi gelirken Samsung tarafından yapılan son açıklamalar ile birlikte Çin’e özel olarak 128 GB depolama alanına sahip bir versiyonun üretileceği belirtilmişti. Yapılan açıklama ile birlikte pek çok soru işareti de giderilirken yapılacak yeni üretimlerde Çin’de telefon çok daha üstün özelliklere sahip olacak.

2 Ağustos tarihinde tanıtılmasına rağmen Çin’e Samsung Galaxy Note 7 modeli ile ancak giriş yapma aşamasına gelen Samsung, bu alanda oldukça iddialı. Çin’de markanın elde edeceği başarı pek çok markayı de etkileyecek.

Şu anda Çin'de ilk beş arasına girmeyi başaramayan Samsung, Samsung Galaxy Note 7 modeline bu konuda oldukça umut bağlamış durumda. Modelin ilgi görmesi çok daha yüksek satış rakamlarına ulaşılmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda ülkedeki Samsung'un durumunu iyileştirecek. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde resmen satışa çıkacak olan cihazın ilk aylardaki performansı oldukça önemseniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları