Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus için güncelleme

Samsung Galaxy Note 10 güncellemesi, Eylül ayında güvenlik düzeltme ekini getiriyor, sesi kalitesini artırıyor ve daha fazlasını yapıyor.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus, Eylül 2019 Android güvenlik yaması ile güncelleniyor. Piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra Samsung, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modelleri için yeni bir güncelleme sunuyor. Yeni güncelleme, güvenlik yamaları, hata düzeltmeleri ve yedekte performans iyileştirmeleri getiriyor.

En büyük sürprizlerden biri Galaxy Note 10 güncellemesinin Eylül 2019 Android güvenlik yamasını getirmesidir. Genellikle, en son aylık güncellemeler ay sonuna doğru yayılır. Güncelleştirme, N970FXXU1ASHE ve N975FXXU1ASHE ürün yazılımı sürümlerini içerir.

Google, en son güncellemeyle 4 kritik CVE öğesini, 15 yüksek CVE öğesini ve 1 orta CVE öğesini sabitledi. Öte yandan, Samsung, ekran kilidi şifrelerinde kaba kuvvet saldırılarını önleyecek olan USB yapılandırması için doğrulama ortamını geliştirmiştir.

Galaxy Note 10 güncellemesinin boyutu yaklaşık 160 MB'dir. Ayarlar> Yazılım Güncelleme> İndir ve kur seçeneğine gidebilirsiniz. Bu aşamalı bir yayın olduğundan, güncellemenin akıllı telefonunuza ulaşması birkaç gün sürebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları