Galaxy C7 Pro Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sızdırılan ve özellikleri öğrenilen Samsung Galaxy C7 Pro hakkında gelen bilgiler yakın süre içerisinde cihazın satışa çıkacağı yönünde.

Samsung son dönemlerde farklı modeller için çalışmalarını sürdürürken özellikle yüksek özelliklerdeki Galaxy C7 Pro ile ilgi çekmişti. Yeni telefon modeli üzerinde son çalışmaların yapıldığı öğrenilirken son gelen bilgilerde 2017 yılı öncesinde telefonun piyasaya çıkacağı öne sürüldü.

Galaxy C7 Pro Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu

Gündeme gelen bu haberleri ile birlikte özellikle yüksek özellik ve düşük fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak olan telefon büyük bir beklenti yaratırken telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı tam olarak öğrenilemedi. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgiler ile birlikte özellikle yüksek özelliklerde olduğu görülen telefonda Snapdragon 625 yongaseti, 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 8 MP ön kamera, 16 MP arka kamera yer alacak. Üstelik cihazın Türkiye'deki etiket fiyatı 1500 TL civarında olacak. Bu bakımdan benzer telefonlara göre çok daha uygun seçenekler ile piyasaya sunulacak olan telefon kullanıcıların daha kolay bir şekilde satın alması sağlanacak.

Samsung Galaxy C serisinin önemli bir gelişme yaşamasını sağlayacak olan yeni model şu an için test aşamasında ve özellikle Hindistan'da yapılacak testler ile birlikte satışa hazır hale getirilmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları