Galaxy A9'un Teknik Özellikleri Şaşırttı!

Alman blog sitesi AllAboutSamsung, Galaxy A9'un teknik özelliklerini cihazın tasarımını gösteen bir görsel ile çevirimiçi sızdırıldı..

.
Teknoloji devi Samsung, düzenleyeceği etkinlik ile Galaxy A9 model telefonunu tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Fakat tanıtm öncesi Alman blog sitesi AllAboutSamsung, Galaxy A9'un teknik özelliklerini cihazın tasarımını gösteren bir görsel ile beraber çevirimiçin olarak sızdırıldı.

Elde edilen bilgilere göre Galaxy A9'un, 6.28 inç Full HD+ 1080x2280 piksel AMOLED ekranın yanı sıra Qualcomm Snapdragon 660 işlemcisinden gücünü alacak olan cihaz 6GB RAM, 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip olacak. Fakat sızıntıya göre cihazın öne çıkan özelliği direk olarak arka kamerada bulunacak.

Samsung’un ilk 4 arka kameralı akıllı telefonu olancak olan A9, f/1.7 diyaframlı 24MP RGB sensör, f/2.2 diyaframlı 5MP derinlik sensörü, f/2.4 diyaframlı 8MP geniş açı kamera ve yine f/2.4 diyaframlı 10MP telefoto kameradan oluşacak.

Ek olarak cihaz, f/1.7 diyaframlı bir ön kameraya sahip. Quick Charge 2.0 destekli bir 3.720 mAh batarya da A9 ile beraber geliyor. Sızıntılara göre Samsung, parmak izi tarayıcıyı cihazın arkasına konumlandırmış durumda. Fiyat ve piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bilgiler ise şu an için net değil.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları