Fossil Yeni Saatleri İle 2017’ye Hazır!

Akıllı saat konusunda en önemli markalardan birisi olan Fossil yeni hibrid saat serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. İşte yeni saatler ile ilgili detaylar.

Özellikle mekanik saat alanında üretim yapan ve yeni gelişen teknolojiyle birlikte akıllı özellikleri de saatlerine katmaya ihmal etmeyen Fossil şimdi ise mekanik ve akıllı saatleri bir araya getirdiği yeni hibrid saatlerini tanıttı.

Fossil Dikkat Çekiyor!

Yeni saatlerde özellikle tasarım açısından çok daha başarılı bir sonuç elde edilirken yapılan ilk tanıtım sonrasında saatler oldukça ilgi gördü. Tasarımda kullanılan çizgiler farklı zevklere hitap edilmesini sağlarken saatler hem Android hem de iOS işletim sistemine uyumlu bir şekilde hazırlanmış durumda Bu bakımdan işletim sistemi kısıtlaması olmaksızın kullanıcılar alacakları saatleri telefonlarında ve diğer sistemler üzerinden kolayca kullanabilecek.

Saatlerin bulunan 3 tuş üzerinden kontrol edilebilen saatlerin tümünde bu üç tuş var. Saatlerin tasarımlarında yapılan değişikliklerin dışında donanım ve özelliklerine yönelik herhangi bir fark bulunmadığından dolayı kişiler tasarım üzerinden kolay bir şekilde tüm özellikleri kullanma şansı elde edecek.

Akıllı saatlerde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi saatlerin normal saat pili ile çalışması. Sürekli kullanımda olan saatlerde tek pil ile 6 ay boyunca kişilerin pil sorunu yaşamayacağı belirtiliyor. 6 ay sonunda ise pil değişimi ile birlikte yeni bir 6 ayın başlatılabilmesi mümkün.

Fossil Akıllı Saatlerinde Neler Var?

Saatin özelliklerinde ise aktivite takibi gibi klasik akıllı saatlerde yer alan pek çok farklı özellikten söz edilebilir. Üstelik saat üzerinden yapılacak ayarlar sayesinde telefon kamerasından çekimin başlatılarak kontrol edilebilmesi dahi mümkün.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları