Fortine İçin Dans Kursları Açıldı!

Oyuncuların Fortnite yapımında bulunan danslara karşı ilgisinden haberdar olan dans okulları Fortnite için özel sınıflar açtı...Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite bugün mobil dünyası olmak üzere bütün platformlarda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Battle Royale türünü büyük kitlelere yaymayı başaran Fortnite'ın fenomen olmasının altında ise şüphesiz dünya gündemini yakından takip etmesi ve ayak uydurması yatıyor. İnternette ünlü olan viral dansları oyuna ekleyen geliştiriciler yeni bir akım başlattı. Oyuncuların bu danslara karşıilgisinin olduğunu bilen dans okulları Fortnite için özel sınıflar açmaya başladı.

Kurslardan ilki İngiltere'de açıldı. Genelde gençlerden oluşan öğrenci gruplarına Fortnite'ın Best Mates, The Worm ve Orange Justice danslarını öğreten eğitimciler, yetişkin kişilerin de dans kursuna geldiğini ve oldukça eğlenceli vakitler geçirdiğini belirtiyor.

En büyük rakibi olan PUBG karşısında liderliği elinde tutmayı başaran Fortnite, bakalım gelecek zamanlarda başka ne gibi işlere imza atacak veya attıracak? Bu akımın hızla devam edeceğini düşünüyoruz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları