FIFA 19 Fiyatları Düştü!

Yapılan güncellemeyle beraber artık, FIFA 19'un Standart Sürümü PlayStation Store'da sadece 209 TL'den satışa sunuluyor...

PES 19 gibi oyuncular FIFA 19'u büyük bir heyecanla bekliyor. Fakat doların ve euro'nun artışıyla oyuncuların düştüğü zor durum bizlerinde canını sıkıyor.

Hatırlayacağınız üzere daha öncesinde duyurusunu yapmış ve PS Store, Microsoft Store'da ön siparişe sunulan oyununstandart sürümün tamamına 360 TL ödemeniz gerektiğini söylemiştik. Son yapılan güncellemeden sonra oyunun fiyatı düşürüldü.

FIFA 19 EA Play 2018 basın konferansı esnasında tanıtıldığında oyunun Standart Sürümü 360 TL, Şampiyonlar Sürümü 450 TL ve Ultimate Sürüm 500 TL'den ön siparişe açılmıştı. Yapılan son güncellemeyle beraber oyuncular artık daha rahat nefes almaya başlayabilirler.

Yapılan güncellemeyle beraber artık; FIFA 19'un Standart Sürümü PlayStation Store'da sadece 209 TL'den satışta. Microsoft tarafına baktığımızda ise fiyatlandırmaların hala aynı olduğunu görmekteyiz. Özellikle de FIFA 19 gibi bir seri oyunun bu kadar yüksek fiyat etiketiyle çıkış yapması satışları ciddi ölçüde etkileyecek gibi geliyor.

Sonuçta FIFA 18'e sahipseniz FIFA 19'un 360 liralık ne sunacağını sorgulamanız gayet normal olur. FIFA 19, 28 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için raflardaki yerini almış olacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları