FIFA 17 Demosu Nasıl İndirilir?

FIFA 17 resmi olarak demo versiyonu ile kullanıcılara sunulurken, isteyen herkes demo versiyonunu deneyebilecek.

FIFA 17 olarak bu yıl itibari ile oynanmaya başlanacak futbol oyunu için demo dönemi başladı. Çıkış tarihinden iki hafta önce kullanıma sunulan ve önümüzdeki hafta itibari ile full versiyonu yayınlanacak olan FIFA 17 için kişiler kolay bir şekilde demo üzerinden oyun için ilk incelemelerini yapabilecek.

Bu yıl yenilene oyun içi motoru ile çok daha iyi bir deneyim sunan FIFA 17, bu bakımdan milyonlarca oyuncu tarafından tercih ediliyor. Demosunda 12 farklı takım ile oynayabileceğiniz FIFA 17’de kişilerin oyun ile ilgili pek çok bilgiyi elde etmesi ve hikaye modunu denemesi de mümkün.

FIFA 17 Demo İndirme İşlemleri

FIFA 17 demo indirmek isteyen kişilerin işlemlerini Origin adlı internet sitesi üzerinden yapabilmesi mümkün. Siteye giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Giriş sonrasında şöyle bir ekran açılacaktır.

Try demo bağlantısı üzerinden işlemlere devam etmeniz gerekir. Bu bölümde site üyelik bilgilerinizi istenecektir. Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alabilirsiniz.

Üyelik adımını geçtikten sonra ise yeniden Try demo bölümü üzerinden indirme sayfasına geçiş yapmanız gerekir. İndirme sayfasında ise resimdeki işaretli alandan indirme işlemleri başlatılmalıdır.

İndirme işlemleri sonrasında ise oyunu direk setup üzerinden kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları