Facebook, Instagram’ın Tasarımını Yeniledi

Ara ara gelen guuml;ncellemeler sayesinde oldukccedil;a farklı bir fonksiyonların kazanmış olduğu Instagram, 7.3 suuml;ruuml;muuml;yle birlikte olarak tasarım olarak da oldukccedil;a değişikliğe gidecek. Şimdilik baktığımız da BETA kullanıcıları iccedil;in de ccedil;ıkan versiyonun yakın bir zaman dilimi iccedil;erisinde guuml;ncellemeyle uygulamaya katılması bekleniyor.

Ccedil;ok kısa bir suuml;re ouml;ncesinde uygulama uuml;zerine Keşfet bouml;luuml;muuml; getiren Instagram, Yeni guuml;ncelleme sayesinde bu bouml;luuml;muuml; de daha da gelişim suuml;recine alacak. Artık fotoğraflar uuml;zerinde efektler baktığımız da ha da hızlı bir şekilde uygulanacak.

Ccedil;ekimi yapılan fotoğrafların kısa bir suuml;re iccedil;erisinde paylaşımı yapılmasını sağlayacak lan yeni bir tasarım uuml;zerinde ek olarak lsquo;editrsquo; kısmı yer alacak. Bu kısıma baktığımız da ise fotoğraflarınızı tekrardan boyutlandırmaya, Etiket aynı zaman da metin eklemeden ouml;ncesinde efekt seccedil;imi yapılacak. Ek olarak yer bilgisi de yeni tasarımla eklenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir