Facebook için karanlık mod geliyor!

Android kullanıcıları tarafından tespit edilen Facebook için karanlık mod testten geçiyor.

Daha önce Instagram için gündem olan karanlık mod şimdi de Facebook için test ediliyor.

Facebook için karanlık modunun, Android uygulamasının bazı kullanıcıları tarafından tespit edildiği bildirildi. Karanlık moddaki çoğunluğa katılan daha fazla sayıda uygulamayla, görünüşe göre en sonunda Facebook uygulamasının resmi olarak yayınladığında göreceğiz.

Bunun dışında, Facebook da Instagram'ın Yakın Arkadaşlarına biraz benzeyen yeni bir 'Sık Kullanılanlar' özelliğini test ediyor gibi görünüyor. Bu yeni özellik ile Facebook, kullanıcıları için kişisel hikayelerini yalnızca Sık Kullanılanlar listesine eklenen kişilerle paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak istiyor.

Reddit kullanıcısı, Android'in akıllı telefonundaki karanlık mod uygulamasını ve nasıl göründüğünü gösteren iki ay önce bir ekran görüntüsü yayınladı. Ayrıca, özelliğin kısaca gösterildiğini ve daha sonra ortadan kaybolduğunu söyledi. Bunun dışında, Nagesh Bande ve Lock adındaki iki ayrı kullanıcı, Twitter'ın profillerinde Facebook'un karanlık modunu da paylaştı. Ve bu tweetlerin tarihlerine baktığımızda, bu özelliğin resmi sürümünden çok uzakta olmadığımızı söyleyebiliriz.

Peki siz uygulamaların karanlık moda kavuşması hakkında ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları