Facebook Hello Çıktı! Hemen İndir

Facebook'un yeni uygulaması Hello yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde..

Facebook bir süredir yeni uygulaması üzerinde titizlikle çalışmasını sürdürüyordu. Yakın zamanda kullanıma sunulacağı haberlerini de sık sık yayınlıyorduk.

Hello uygulaması sayesinde sizi arayan ama rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aslında bu uygulamaya benzer CIA Kim Arıyor gibi hizmetlerin olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Ama Facebook Hello'nun asıl amacı ise Android telefonunuzun arama fonksiyonlarını yöneten standart uygulama yerine geçip Facebook veritabanındaki verileri de kullanarak yapması. Yani aslında bu iyi birşey mi kötü birşey mi bilemedim. Çünkü birçok kişi belki kimliğini saklamak istiyor olabilir, birçok kişi de aynı zamanda diğer kişinin kimliğini öğrenmek istiyor. Hayat işte teknoloji de bile garip..

Facebook Hello uygulamasının özellikleri
Doğrudan Rehber üzerinden Facebook araması yapabilir,
Arayan numaralar eğer rehberde kayıtlı değilse kim olduğunu gösterir,
Arayan numaralardan istemediklerinizi kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Google Play'da yer almayan uygulama henüz ülkemiz için kullanıma açılmadığından dolayı APK dosyasını indirerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Dilerseniz buradan Facebook Hello uygulamasının APK dosyasına ulaşabilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi