Estetikte 3D teknolojisi

Estetik yapanlara müjde, 3D teknolojisi ile estetik daha kolay bir hal aldı.

Hepimiz güzel ve genç görünmek isteriz. Bazı şartlar bize bunu engellesede estetik ile bu yaraları yaşlanmayı geçirebiliyoruz. Estetik sadece bayanlar için geçerli değildir baylar da bu hizmetten yararlanabilir. 3D teknolojisi ile artık estetik eskisi kadar zor değil. Adana’da Dr. Dilek Şire Eren, Dr. Mustafa Eren ve Dr. Gizem Toktaş Geylani tarafından kurulan ve 4 yıldır bayanlara hizmet veren Estelite’de, uygulanan “3D yüz simülasyonu” yöntemi böyle kötü sürprizlere fırsat bırakmıyor.

Bu teknoloji ile estetikten sonraki yüzünüzü görebiliyor ve isteklerinizi söylüyorsunuz. Örneğin burnunuzu beğenmediyseniz bunu dile getirip düzelttirme imkanınızda bulunuyor. Ve bu işlem çok süre de almıyor sadece birkaç saniyede yeni yüz görümünüzü görebiliyorsunuz. Sistemin, hastalara bu bilgileri birkaç saniye içinde hazırlayıp sunduğunu da kaydeden Adana Estelite Güzellik ve Estetik Merkezi kurucu ortaklarından Dr .Dilek Şire Eren, “3D simülasyonun önemli bir faydası da hasta verilerinin en doğru, standart ve nesnel olarak toplanması ve bilimsel çalışmalara yönelik bir arşiv sistemi geliştirilebilmesidir sözlerinde bulundu.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi