Epson'un Bu Modelleri Unutulmuyor

Epson'un önceki yıllarda piyasaya sunduğu bu modeller hala büyük bir ilgi görüyor.

Yazıcıların, bittiği için sürekli olarak değiştirilmek zorunda kalan kartuşları artık çok gerilerde kaldı. Bu derdi tamamen ortadan kaldırmak için şimdilerde çok akıllıca geliştirilmiş olan bitmeyen kartuşlar geliştirilerek sunuluyor. Bitmeyen kartuşlu yazıcılar kâğıt üzerine doğrudan minik mürekkep damlaları püskürtme tekniğine dayalı olarak çalışan, inkjet mürekkep püskürtmeli yazıcılar olarak karşımıza çıkıyor. Bitmeyen kartuş sistemi yazıcı içinde bulunan ve baskı işini gerçekleştiren baskı kartuşlarına tank sistemi adı verilen sistem bağlanarak işleyen bir sistem olarak son yıllarda fazlaca tercih ediliyor.

İşte Epson Sürekli Mürekkep Beslemeli Yazıcı Modelleri:

1. Epson L100: Epson L100 hem kaliteli hem de maliyeti düşük olan bir model olarak karşımıza çıkıyor.Renkli baskı uygulaması yapabilen ve hoş bir tasarım ile tasarlanmış olan bu seri mürekkep deposu oldukça pratik.Sorunsuz şekilde doldurulan yazıcı epey uzun bir kullanım sunuyor. Epson'un L100 serisi Micro Piezo gibi bir teknoloji ile donatılmış. Maksimum mürekkep kapasitesi ile siyah beyaz 4.000 sayfa renkli olarak da 6.500 sayfaya kadar baskı gerçekleştiriyor. Epson L600 TLetikete sahip.

2. Epson L200: Epson’un bir diğer ürünü olan Epson L200 de yine düşük maliyet fakat yüksek kalitede baskı için tasarlanmış.Mürekkep sızıntısını ve mürekkep israfını önlemek amacıyla basit şekilde kilitlenecek durumda olan L200 oldukça da kullanışlı. 5760 dpi ile son derece yüksek kalitede olup fotoğrafları kusursuz bir görüntü ile baskılayabilen L200 işlerinizi çok kolaylaştıracak. Ayrıca fotoğraf baskılarına renk ve cilt tonlarını da ayarlayabilen Epson L200, 350 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

3. Epson L300: Epson markasının ürünlerinden olan Epson L800 diğer ürünler gibi kaliteli ve düşük maliyetli olarak üretilmiştir. Fotoğraflarda düşük maliyet sağlayan model altı ayrı 70 ml Epson mürekkep şişesi kullanıyor.Özel yapısı ile ayrıca mürekkebi sızdırma gibi sorunlar yaşatmıyor. Epson L300 piyasada şu anda 500 TL gibi bir fiyat ile satılıyor.

Tüm bilgiler doğrultusunda sizlere tasarruf ve uzun kullanım sunan Epson, yazıcı konusunda iyi bir çözüm sunuyor ve piyasaya oranla iyi fırsatlarda satılıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları