Ekonomik Nokia 150'nin Özellikleri Neler?

Nokia tarafından 2017 yılında piyasaya sunulması beklenen telefonlar için piyasada beklentisi oluşsa da Nokia 150 adı verilen yeni modeliyle şimdiden piyasaya giriş yaptı. İşte yeni telefon ile ilgili detaylar.

Şubat ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi için pek çok farklı marka şu anda yoğun olarak çalışmalarını sürdürürken özellikle Şubat ayına kadar cihazlar için hazırlıkların tamamlanması bekleniyor. Markaların modellerini tanıtmasından ziyade bir gövde gösterisi olarak görülen etkinlikler için pek çok farklı marka özel cihazlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu etkinlikte Nokia tarafından iki farklı yeni cihazın tanıtılması beklenirken geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Nokia 150 ekonomik ve cazip bir seçenek yarattı.

Nokia 150 Piyasaya Sunuldu

Nokia'nın klasik çizgisinden uzaklaşmadan ve tasarım anlamında daha önce piyasada yer alan modelleri ile benzetilen telefonu oldukça ilgi çekerken telefonda çok fazla yüksek özellik beklemeyen ve görüşme yapmak isteyen kişiler için Nokia 150 oldukça cazip bir durumda.

Nokia 150 Teknik Özellikleri Neler?

Fiziksel tuş takımıyla birlikte gelen Nokia 150 bu açıdan nostaljik bir modeli de sunuyor. 320×240 piksel çözünürlüklü 2,4 inç dokunmatik ekranı standart bir kullanım sunabilecek kapasitede. Diğer teknik özellikler ise şöyle;

Series 30 işletim sistemi

0,3 megapiksel arka kamera

Bluetooth, FM radyo ve microSD kart

1.020 mAh kapasiteli pil

22 saate kadar konuşma süresi

31 güne kadar bekleme süresi

Tek SIM ve Çift SIM kartlı versiyonlar

Siyah ve beyaz renk seçenekleri

26 Dolar etiket fiyatı

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi