e-Nabız Devreye Girdi

Sağlık Bakanlığı'nın yeni geliştirmiş olduğu e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi büyük bir ilgi görüyor.

Sağlık Bakanlığı'nın yeni geliştirmiş olduğu e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi büyük bir ilgi görüyor. Türkiye sınırları içeirsinde yaşanayan vatandaşların web sitesi ile birlkte beraberinde Android ve iOS mobil uygulamalar üzerinden detaylandırılan sağlık sistemi, Vatandaşla hakkında tüm detaylı sağlık listesini sunuyor. Sistem tarafından bir de bilgilerinizi kişiler ile paylaşmak için imkan sağlıyor. Mobil uygulama içerisinde yer alan hatırlatıcılar ile ilaç saatlerinizi hiç bir şekilde unutmuyorsunuz.

Geliştirilen sisteme giriş sağlamak için öncelikle bir e-Devlet Şifreniz veya e-Nabız Şifrenizin olması gerekiyor. Bu şifrelerden bir tanesine bile sahip değilseniz, En yakında PTT şubesine giderek e-Devlet Şifresi ya da her hangi bir sağlık kuruluşuna giderek e-Nabız Şifresine sahip olabilirsiniz.

Günümüze kadar yaşanan tüm sağlık sorunlarını tek bir çatı altında toplayan e-Nabız, Beraberinde sahip olduğunuz sağlık hizmetlerini değerlendirerek, İlgili birimlere geri bildirim sistemi aynı zamanda sağlık kuruluş ve personellerin kendilerini iyileştirmeleri hakkında gerekli işlemler başlatılıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi