Dokunmatik Ekranlı Lenovo Chromebook 180 Dolar

Chromebook dünyasında seçenekler giderek artıyor. Fakat Lenovo bu konuda şartları kendi lehine çevirmekte iddialı görünüyor.

Chromebook denildiğinde aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı marka ve model var. Ancak bunların çoğu ön plana çıkmayı başarmış değil ve benzer özellikler sunuyor. Fakat Chromebook Lenovo Chromebook N22 tüm serilerden daha fazla ön plana çıkmayı başarıyor. Özellikle etiket fiyatında yapılan indirim ile birlikte şu anda en cazip seçeneklerden bir tanesi Lenovo.
Piyasadaki çoğu Chromebook'un aksine N22, suya dayanıklı klavye, dokunmatik yüzey, dayanıklı ve silinmeyen tuşları ve güçlendirilmiş menteşeve bağlantı noktaları ile oldukça iddialı. Bu özellikleri ile sağlam ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan N22 bu bakımdan hem Chromebook hem de dayanıklı bir cihaz isteyenler için cazip bir seçenek.

Lenovo Chromebook N22 Teknik Özellikleri Neler?

1366 x 768 çözünürlüğe sahip 11,6 inç dokunmatik ekran, dönen bir kamera, 16GB dahili bellek, 4GB RAM ve tek bir şarjla 10 saatlik kullanım sunan cihaz bu özellikleri ile zirveye oynuyor.

Amazon'da 180 Dolar!

Amazon üzerinden satışa çıkarılan cihaz için özel bir indirim yapıldı ve 120 Dolarlık indirim ile birlitke 180 Dolar üzerinden satılacak. Duyurulan kampanya için son tarih paylaşılmamış durumda. Fakat bu kampanyanın kısa süreli olacağını söylemek mümkün. Bu nedenle iyi bir cihaz almak isteyen kişilerin Lenovo N22 modeli için bir an önce sipariş vermesi avantajlı olacaktır.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları