DELL Latitude 12 Rugged Tablet'i Dikkat Çekiyor

Dell firmasına yakından baktığımız da geliştirmiş olduğu oldukça güçlü bilgisayarları sayesinde hem donanım alanın da hem de dayanıklılık açısından oldukça ön plana çıkıyor.

Firmanın yeni çalışmasını inceleme altına alırsak oldukça zorlu koşullara dayanıklı olan yeni akıllı tableti Latitude 12 Rugged Tablet’i kullanıcıların huzuruna sundu. Sağlamlığı sayesinde ön plana çıkan tablet, DEll firmasını ilk dayanıklı tableti olarak karşımıza çıkıyor. Üzerinde Windows 8.1 işletim sistemi yüklü olarak gelen tablet için de zorlu şartlar beraberinde performans ve güvenirlik için de tasarlamış olduğunu açıklıyor.

Dell’in Direct-View adını vermiş olduğu teknoloji üzerinde dış ortamlar da çok daha da iyi bir şekilde okunabilirlikte sağlayan eldiven sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. 136 x 768 piksel çözünürlüğüne sahip olan 11.6” ekranı sayesinde gücünü Intel firmasını geliştirmiş odluğu Core M Broadwell CPU biriminden alıyor. Yaklaşık olarak 8GB değerine kadar RAM, 512 GB’A kadar da SSD, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS ek olarak NFC gibi bağlantı birimleri yer alıyor.

Her zaman ki gibi 4G LTE desteğinin de sunulmuş odluğu Latitude 12 Rugged Tablet, USB 3.0, micro-HDMI aynı zaman dam microSD kart gibi bağlantıları da yer veriyor. Pogo-Pin bağlantısı sayesinde ise klavye üzerinden bağlanabilme olanakların da ye veren tablet oldukça dayanıklı. 12 saate kadar da kullanım sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları