Dell Inspiron 7559 Fiyatı Ne Kadar?

Dell’in başarılı oyun cihazlarından birisi olan Dell Inspiron 7559 pek çok oyun severin tercih ettiği modellerden bir tanesi.

Sunduğu yüksek oyun performansı ile birlikte piyasadaki tüm oyunların oynanabilmesini sağlayan Dell Inspiron 3300 ile 3800 TL arasında değişen etiket fiyatına rağmen, sunduğu performans ile bu fiyatı hak ediyor.

Popülerler Arasında!

Şu anda oyun bilgisayarları arasında en popüler modellerden birisi olmayı başaran Dell Inspiron 7559 piyasadaki diğer rakiplerine göre çok daha kalın bir kasaya sahip. Buna rağmen tasarımı ile birlikte ön plana çıkan ve oldukça hoş bir tasarımın tercih edildiği modelde 2 farklı renk seçeneği bulunuyor. Kişilerin siyah ve kırmızı arasından seçim yapabildiği Dell Inspiron 7559, 2.7 kilogram ağırlığında. Fakat buna karşın oyun bilgisayarları arasında bu ağırlıkların oldukça normal olduğunu söylemek gerekir.

15.6 inçlik bir ekranı bulunan modelde aynı zamanda IPS LCD panel tercih edilmiş. Altıncı nesil olarak tanımlanan i7 6700 HQ işlemcinin bulunduğu bilgisayar yüksek performansı sunabilmesi adına 4 GB'lık NVIDIA GeForce GTX 960M grafik birimi ile destekleniyor. Bu açıdan grafiklerin oldukça yüksek çözünürlüklerde ve kaliteli olmasına sağlanabiliyor. 8 GB RAM’in bulunduğu cihaz aynı zamanda 1 TB büyüklüğünde hard diske sahip.

Windows 10 işletim sistemi ile kullanıcılara sunulan bilgisayarınızın ortalama satış fiyatı ise 3499 TL.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları