Deadpool 2'den Rekor Açılış Bekleniyor!

David Leitch'in yönetmenliğini üstlendiği Deadpool 2'nin dünya genelinde 350 milyon dolarlık gişe hasılatıyla açılış yapması bekleniyor...


Büyük bir heyecanla çıkışı beklenen Deadpool 2'nin vizyone girmesine çok az bir süre kaldı. Filmden rekor bir açılış bekleyen yapımcılar şimdiden kesenin ağzını açıp beklemeye beklediler.

Tahminler oldukça şaşırtıcı değil mi? Öyle ki açılışı ile ilk filmi geride bırakacağı düşünülüyor. David Leitch'in yönettiği filmin dünya genelinde 350 milyon dolarlık gişe hasılatıyla açılış yapması bekleniyor. Bunun 150 milyon dolarının Amerika'dan geri kalanın ise uluslararası pazarlardan gelmesi bekleniyor. Ryan Reynolds'ın bu süre zarfında yaptığı tanıtım çalışmaları ve Deadpool'a olan sevgi göz önünde bulundurulursa filmin rekor bir açılış yapması büyük olasılık olabilir.

Filmin galasına katılma şansı yakaladığımız filmin spoilersız incelemesini sizlere aktardık. İlk filme göre gerçekten bütçenin kesesini açan FOX bizlere muhteşem bir film aktarmayı başarmış. Her ne kadar eksiklikleri bulunsada ilk filme göre kesinlikle Deadpool 2 şahane bir film olmuş.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları