Çılgın Hırsız 3 Geliyor!

En popüler film serilerinden olan Çılgın Hırsız üçüncü filmiyle beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor. İşte ilk fragman ve Çılgın Hırsız 3.

Minyonlar ile tanınan ve bu küçük sevimli yaratıklar sayesinde popüler hale gelmeyi başaran Çılgın Hırsız serisinde 2017 itibariyle yeni bir film daha vizyona girecek. 2010 yılında yayınlanan ilk seri ile birlikte Çılgın Hırsızlar ilk defa seyirci karşısına çıkmış ve büyük bir ilgi çekmişti. Şimdi ise sırada Çılgın Hırsız 3 var. Bugüne kadar sürdürülen hikayenin devam edeceği Çılgın Hırsız 3, 2017 yılında izleyicisiyle buluşacak.

Ekip Genişliyor

Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier ve Nev Scharrel gibi isimlerin yine seslendirme kadrosunda yer alacağı filmde yeni bir isim daha ekibe katılıyor. Yapılan açıklamalara göre ekibe katılacak yeni isim Trey Parker olacak ve Parker kötü karakter olan Balthazar Bratt’ı seslendirecek.

Fragman Yayınlandı

Çılgın Hırsızlar 3’te heyecanın, aksiyonun ve komedinin daha fazla olacağı belirtilirken özellikle 25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek filmin daha yüksek bir izlenme oranına ulaşması bekleniyor. Fragmanından da anlaşılacağı üzere yeni filmde çok daha farklı tasarımlar ve efektler kullanılmış durumda.

Çılgın Hırsızlar 3 için yapılan resmi tanıtım ise şöyle;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi