Çıkartma özelliği WhatsApp Web'e geliyor!

WhatsApp Web, Gruplanmış çıkartmalar özelliğini test ediyor.

Kullanıcıların özelliği etkinleştirmek için etkin pencereyi kapatıp yeniden açmaları gerekir. WhatsApp'ın Android ve iOS uygulamaları, arka arkaya hızlı bir şekilde gönderildiklerinde iki etiketi tek bir satırda toplar. İki çıkartmayı istiflemek ekrandan tasarruf sağlar ve işlevsel olarak çok kullanışlı olmamasına rağmen, yine de zarif bir eklentidir. Çıkartma istifleme özelliğinin veya gruplanmış çıkartmaların şu anda WhatsApp'ın Web istemcisine de yayıldığı bildiriliyor.

WhatsApp, görünüşe göre Ağustos ayından bu yana bu özellik üzerinde çalışıyor ve artık mesajlaşma uygulamasının Web istemcisi için kararlı bir kanal aracılığıyla kullanıcılara gruplanmış etiketler dağıtmaya başladı.

WABetaInfo kısa süre önce WhatsApp Web için gruplanmış çıkartmaların hazır olduğunu tweetledi. Ancak, etiket istifleme özelliğini etkinleştirmek için, kullanıcıların bir WhatsApp web oturumunun aktif olduğu pencereyi kapatmaları ve sonra yeniden başlatmaları gerekir. Ancak, gruplanmış etiketler özelliğinin aşamalı bir şekilde sunulduğu ve önümüzdeki haftalarda kullanıcılara ulaşacağı anlaşılıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları