Casper'ın Uygun Fiyatlı Tableti VIA T9W Türkiye'de Satışa Çıktı

Türkiye genelinde başarılı bir laptop üreticisi olan Casper, Geliştirmiş olduğu yeni tableti VIA T9'u Türkiye'de satışa çıkarttı.

Casper’ın üzerinde çalıştığı yeni tableti VIA T9’’yi Türkiye sınırlarında satışa çıkarttı.

Çok daha hafif tasarımı, Uygun fiyatı sahip olmuş olduğu özelliklerle birlikte bu durumda öğrencilere, gençlere ve iş dünyasındaki kullanıcılara hitap eden tablet, Metal bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Aşağı yukarı 8,9” büyüklüğüne sahip olan cihazın ekranın Full HD çözünürlük değeri yer alıyor. Intel’ın 1,83 GHz hızında görev yapan dört çekirdeği barından Atom Z3735F dört çekirdekli CPU’nunda bulunduğu VIA T9W’da 32 GB’lık eMMC depolama bulunuyor.

Oluşturan bu depolama alanında microSD kartlar yardımıyla da arttırmamız mümkün. Tablet Windows 8.1 yüklü olarak gelse bile Casper VIA T9W’ye göre Windows 10 yükleniyor. 510 gram ağırlığındaki e 8i8mm kalınlığındaki cihazın arkasında ise 5MP, Ön tarafında ise 2MP kamera bulunuyor. Ek olarak ayrı bir şekilde satılan klavye ile kullanıldığında mini bir dizüstü bilgisayara dönüşen cihazın Türkiye satış fiyatı ise 519 TL.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları