Casper Via P1 Geliyor

Türkiye pazarında en önemli markalardan birisi olan Casper Via P1 adını verdiği yeni bir telefon ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Türkiye'de piyasaya sunduğu yeni telefon modelleri ile oldukça ilgi çeken ve aynı zamanda yüksek satış oranlarına ulaşmayı başaran Casper, yeni bir telefon modelinin daha tanıtımını gerçekleştirdi. Casper tarafından yapılan tanıtımlarda Casper Via P1 adı verilen yeni bir telefonun geliştirildiği görülürken telefondan yüksek özellikler ve performans ihtiyaçlarını karşılayacak durumda.

Casper Via P1 Teknik Özellikleri Neler?

Telefon ile ilgili yapılan tanıtımlarda teknik detaylar paylaşıldığı gibi telefonda ilk dikkat çeken detay 8 çekirdekli işlemci ile birlikte 4 GB RAM'in kullanılması. Bu özelliklerdeki telefon ile yüksek bir performans sunmayı amaçlayan Casper, bu bakımdan oldukça iddialı bir model hazırlamış durumda.

Telefonda yer alan 32 GB dahili depolama alanı ile birlikte kullanıcıların depolama konusunda sorun yaşanması ortadan kaldırılırken aynı zamanda Micro SD kart ile 128 GB’a kadar hafızanın artırabileceği belirtildi.

Kamera konusunda 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera ile ihtiyaca yanıt veren Casper, aynı zamanda çift led flaş gibi farklı özelliklere de kamerada yer vermiş durumda. 5.2 inç Full HD bir ekranı bulunan Casper Via P1, aynı zamanda Corning Gorilla Glass 3 gibi farklı ekran teknolojilerini de kullanıcılara sunuyor. Yapılan resmi açıklamalarda telefonun Kasım ayının ikinci haftası ile birlikte raflardaki yerini alacağı belirtilirken tanıtımda telefonun etiket fiyatı da paylaşıldı. Telefonun Türkiye'deki satış fiyatı 1119 TL olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları