Call of Duty'de kadın asker sürprizi!

Sledgehammer kurucularından Michael Condrey tarafından onaylanan kadın askerler, Call of Duty içindönüş yapıyorlar.

Geçtiğimiz birkaç Call of Duty oyunun ayak seslerini takiben, oyuncular bu yılki Call of Duty'da hem kadın hem de erkek olarak oynayabilecekler. II . Dünya Savaşı çok oyunculu efsanevi bir savaş oyunu olmasıyla biliniyor. Sledgehammer Games'in ortak kurucularından Michael Condrey, Twitter'da hayranların sorularını yanıtladı. Bununla birlikte yapılan açıklamalara göre İkinci Dünya Savaşı'nda kadın askerleri de verdiği mücadeleye yer verilecek. Ayrıca oyunda multiplayer modda ve hikayede kadın askerlere büyük bir önem verileceği belirtildi.

Call of Duty oyununun multiplayer modunda ise geliştirici şirketin bir önceki oyunu olan Call of Duty: Advanced Warfare'a göre daha farklı bir işleyiş sunacak. Call of Duty oyununda kadın asker durumu bir ilk yahut yenilik değil. Bir önceki oyunda da kadın askerleri gördük ama rolleri çok azdı. Bu oyunda ise daha önemli rollere sahip olacaklar.

Call of Duty: WW2 oyununu oynamayı düşünüyor musunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..