Call of Duty: Infinite Warfare Ücretsiz Denenecek!

Call of Duty: Infinite Warfare için yapılan yeni açıklamada oyunu almayı düşünen kişiler için ücretsiz versiyonunun sunulduğu belirtildi.

Call of Duty serisinin son versiyonu olan ve Call of Duty: Infinite Warfare olarak adlandırılan yeni oyun kısa süre içerisinde dünya genelinde büyük bir ilgi gördü. Firma tarafından yapılan açıklamalarda oyunun ücretsiz olarak indirilebilmesi adına yeni bir etkinliğin başlatıldığı duyuruldu.

20 Aralık’ta Sona Eriyor

15 Aralık tarihinde başlatılan bu kampanya dahilinde kişiler 20 Aralık’a kadar oyunu PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarında deneyebilecek. Oyunun denenmesi adına deneme etkinliğine katılmak ve ardından oyunu cihazlara indirmek yeterli. Bu kampanya ile ilgili en çok dikkat çeken ve eleştiri alan nokta ise oyunun bilgisayar platformu için ücretsiz bir şekilde sunulmaması.

Bu açıdan 20 Aralık tarihine kadar yararlanılabilecek kampanyadan sadece oyun konsolu sahipleri ayetleri faydalanacak. Deneme süresi boyunca oyun içerisinde yer alan üç farklı mod oynanabilir durumda olacak. Bu bakımdan kişiler Call of Duty: Infinite Warfare için çok kısa süreli de olsa deneme imkânı elde ederek bu farklı oyunu daha yakından tanıyabilecek.

Oyunu deneyen kişilerin aynı zamanda oynadığı bölümleri kaydetme imkanı da buluyor. Özellikle 20 Aralık sonrasında oyunu almak istemeniz halinde oyuna kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün. Bu açıdan oyunun denenmesi ve satın alınması konusunda yapılan kampanya için her şart ve detay düşünülmüş.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..