Call of Duty: Infinite Warfare Denemenin Tam Zamanı!

Aksiyon severlerin en çok ilgi gösterdiği Call of Duty'in yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ücretsiz sunulacak.

Satışlarında istediği başarıyı elde edemediği için farklı yollara başvuran yayıncı çareyi 5 günlük ücretsiz deneme de aldı. Activision'un resmi sitesinde yer alan açıklamaya göre Call of Duty: Infinite Warfare oyunu kısa bir süreliğine deneme amaçlı ücretsiz olarak sunulacak. 15 Aralık ile 20 Aralık tarihleri arasında indirdiğiniz zaman Xbox One ve PS4 kullanıcıları Call of Duty: Infinite Warfare oyununu sadece hikaye modunda değil aynı zamanda tüm modlarda oynayabilmenin deneyimini yaşayabilecek.

Perşembe günü 5 gün için tamamen ücretsiz olarak sunulan Call of Duty: Infinite Warfare oyununu indirmek için PS Store'dan Call of Duty: Infinite Warfare free trial ismiyle aratıp gerekli yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. PS4'te oynayabilmek için 60 GB boş alanınızın olması gerekiyor. Ne yazık ki zombi ve multiplayer modlarını denemek için PS Plus üyeliğine gereksinim duymaktadır.

Peki siz Call of Duty: Infinite Warfare'yi oynamayı düşünüyor musunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..