Bumblebee'nin Nefes Kesen Fragmanı Yayınlandı!

Transformers'ın spin-off filmi Bumblebee'den yeni fragman geldi. İşte detaylar...

Michael Bay'in en sevdiği oyuncağı olan Transformers'ın spin-off filmi Bumblebee'den yeni fragman sonunda geldi.
Yeni filmde Michael Bay'in geçmediği yönetmen koltuğuna Kubo and The Two String animasyonu ile tanıdığımız Travis Kinght yer alıyor. Filmde 1980'li yıllarda tek başına kalan Bumblebee çok gençtir. Nereye gideceğini ve ne yapacağıno bilmeyen kimsesi olmayan autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçıp saklanıyor.

Bu süre zarfında güvenli liman olarak Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşında bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee'yi perişan halde bulur. Çalışma ihtimali olan bir külüstür olduğunu düşünüp onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee'yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında arabanın normal bir araba olmadığını anlar.

Bumblebee ile arkadaş olan Charlie, en yakın arkadaşı olan Autobot'un peşindeki Decepticonlar'dan koruyabilmek için onunla beraber maceraya atılır. Bumblebee'nin yayıanlanan fragmanları ile Transformers filmlerinin kaybettiği ruhun yeniden kazanması öngörülüyor.

Ayrıca filmde orijinal Autobot ve Decepticon tasarımları kullanıldı. Peter Cullen ise filmde konuk olarak göreceğimiz Optimus Prime rolü için geri dönüyor. Seni görmek güzel Prime! Bumblebee, 21 Aralık 2018'de sinemalarda sizleri bekliyor olacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları