Bumblebee Filmin Fragmanı Geldi!

Transformers'ın heyecanla beklenen Bumblebee filminden ilk fragman geldi. Fragman haberimizde...


Genel olarak Transformers'ın tarihine baktığımız zaman, geçmişte ne kadar çok kullanıcıyı heyecanlandıran bir seri olduğunu göreceksiniz. Fakat her sene çıkan yeni bir versiyonu ile bu işi bozan Paramount Stüdyoları artık kabak tadı veren filmleri önümüze çıkarmaya başladılar.

Transformers, son filmi The Last Knight ile beklediğini bulamamıştı. Serinin en sevilen karakterinden biri olan Bumblebee filmi ise bu nedenle büyük bir merakla bekleniyor. Seriyi kurtarabilecek olan yapım olabilecek mi? Düşük bir ihtimak olmasına rağmen Optimus Prime'ın şerefine şansımızı deneyelim.

Yayınlanan bu ilk fragmana baktığımızda alıştığımız Transformers filmlerinden oldukça farklı bir yapıda olduğunu söylemeliyiz öncelikle. Bumblebee'yi çok daha ufak bir halde gördüğümüz filmin biraz dostluk ilişkisi üzerine kurulu olduğunu görüyoruz. Özellikle karakterlerin ilk karşılaşması gibi anlar, hikayenin ilerleyen kısımlarında mutlaka izleyicileri hüzünlendirmek için kullanılacaktır.

Hailee Steinfeld'ın başrolde yer alacağı ve Charlie karakterine hayat vereceği filmde ayrıca ünlü Amerikan Güreşçisi John Cena'da rol alıyor. 1980'li yılların sonunda geçecek olan Bumblebee filminde Kenneth Choi, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr, Jason Drucker, Abby Quinn, Pamela Adlon, Rachel Crow, Ricardo Hoyos ve Gracie Dzienny gibi isimler de bulunuyor.

Serinin ünlü yönetmeni Michael Bay ise bu sefer sadece yapımcı koltuğunda oturacak. Film 21 Aralık 2018 tarihinde sinema severler ile buluşacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları