Bos Ross Oyunu Geliyor!

Hi-Rez Studios tarafından gelişimi yapılan Smite oyunu önümüzdeki hafta ilginç bir konukla geliyor. Peki nasıl mı?

Bob Ross hatırlıyor musunuz? Amerikan ressam ve TV sunucusu olan kendi gösterisi "Resim Sevinci" boyama öğretilen görüntüleyici olan, 1983'ten 1994'e kadar vardı. 1995 yılında 52 yaşında hayatını kaybetti. Ancak Bob Ross'un halen videoları yaşatılıyor. Öyle ki bir oyunda da yerini aldı.

Geliştirici Hi-Rez Studios ressam karakteri Silvanus için kaplama olarak tanıttı. Kostüm canlı yayın akışında açıklandı. Çobanlar ve ormanların Roma tanrısı fırça, bir renk paleti ve şövalenin ile donatılmıştır tanınmış sanatçı olarak karşımıza çıkacak. Silvanus Smite içinde çatışmalar sırasında bindiği hangi Treant, büyük, büyük bir gülümseme ve yeşil sakal alır. Tabii cilde Silvanus yetenekleri ayarlanır. Onun saldırılar onun düşmanları boya atar, o mutlu ağaçlar ve onun nihai becerileri düşündürüyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..