Blu TV Türkiye'nin İlk Yerli Vampir Dizisiyle Geliyor!

Türkiye'nin heyecanla beklediği vampir dizisi Blu TV'de başlıyor. Birkan Sokullu, Elçin Sangu ve Kerem Bursin gibi ünlü isimlerin bulunduğu dizinin ilk fragmanı yayında..

İnternetin özgürlüğü ile cesur işlere imza atan Türk dizileri, yepyeni projeleriyle karşımıza çıkıyor. Blu TV'de yayınlanacak olan ilk yerli vampir dizisi Yaşamayanlar'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Puhu TV ve Blu TV gibi internette hizmet vermeye başlayan platformların artmasıyla Türkiye'de dizi sektörü de farklılık göstermeye başladı.

Televizyonda RTÜK tarafından sıkıntıya uğrayabilecek pek çok dizi projesi internet üzerinden yayınlanıyor. RTÜK, internet sektörüne el attıktan sonta TV sektörüne göre biraz daha esnek olduğunu söylememiz mümkün.

İnternetin özgürlüğü ile cesur işlere imza atan Türk dizleri, yepyeni projelere imza atıyor. Blu TV'de yayınlanacak olan ilk yerli vampir dizisi Yaşamayanlar'ın ilk fragmanı yayınlandı. Dizi 1.bölüm fragmanı ile şimdiden kalitesini gözler önüne seriyor. Umarız Puhu TV ve Blu TV, bu tarz çalışmalara devam ederek bizlere daha farklı projeler ile gelebilir.

En son Puhu TV, Şahsiyet projesi ile karşımıza çıkmış ve internet dünyasında birçok kullanıcının beğenisini kazanan sayılı internet dizileri arasına girmeyi başarmıştı.

Filmin fragmanını izlemelisiniz!

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları