BlackBerry Mercury Tasarımı Sızdı! İşte Fiyatı Ve Özellikler!

BlackBerry ilk yıllardan itibaren fiziksel klavyesi ile dikkat ccedil;ekerken fiziksel klavyenin kullanıldığı yeni bir model daha piyasaya sunulacak. Yeni modelin BlackBerry Mercury olarak adlandırılacağı duyurulurken bu yeni model ile ilgili sızdırılan gouml;ruuml;ntuuml;ler şimdiden bilgi alınmasını sağladı.

BlackBerry Mercury Ouml;zellikleri Neler?

BlackBerry Mercury modelinin 4.5 inccedil; ekrana sahip olacağı belirtilirken işlemci noktasında Qualcomm ile iş birliğine gidilmiş durumda. 18 MP arka kamerası ve 8 MP ouml;n kamerası ile kullanılacak. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama, Android işletim sistemi ise cihazın diğer ouml;zellikleri arasında.

Fiziksel Klavyeyle Gelecek!

BlackBerry Mercury lsquo;nin en ccedil;ok dikkat ccedil;eken ouml;zelliği fiziksel klavyenin kullanılması olacak. Ouml;zellikle Priv ile birlikte farklı bir stratejisinin yuuml;ruuml;tuuml;lmesi beklenen BlackBerryrsquo;de yeniden fiziksel klavyeye douml;nuuml;ş yapılacak olması markanın bu konuda stratejisini yeniden değiştirdiğini gouml;steriyor. BlackBerry Mercury iccedil;in net sızdırma Weibo uuml;zerinden yapılırken gouml;rsellerde telefon net bir şekilde gouml;ruuml;lduuml;. Firma telefonun sol tarafında ouml;n kameraya yer vermiş. Tasarım accedil;ısından sınıfı geccedil;meyi başaran BlackBerry Mercury iccedil;in şimdi asıl soru performans. Ouml;zellikle satışa ccedil;ıktıktan sonra telefonun ne kadar ccedil;ok satacağı ve kullanıcıları ne kadar tatmin edeceği merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir