Blackberry DTEK60 Teknik Özellikleri Ne?

Blackberry tarafından amiral gemisi olarak piyasaya sunulması planlanan ve Blackberry DTEK60 olarak adlandırılan telefonun teknik özellikleri sızdırıldı.

Son dönemlerde mobil sektörde hiçbir etkinlik gösteremeyen Blackberry, yeni bir model ile piyasaya girme hazırlığında. Uzun zamandan beri telefon hakkında sadece isim bilgisi gündemde yer alırken yapılan son sızdırmalar ile birlikte telefonun teknik özelliklerine de erişim sağlandı.

Blackberry DTEK60 Özellikleri Öğrenildi

Blackberry DTEK60 için birlikte tanıtım gününde yapılacak tanıtıma gerek kalmadan tüm özellikler öğrenilmiş oldu. Uzun zamandan beri gündemde yer alan ve bu bakımdan merak edilen telefon modelinin son gelen bilgilere göre 17 Ekim'de tanıtılacağı belirtiliyor. Fakat bu bilgiler Blackberry tarafından kesin doğrulanmış değil. Bu bakımdan telefonun farklı bir gün tanıtılması söz konusu olabilir. Ayrıca gelen bilgilerde telefonun 500 dolar üzerinden de satışa çıkabileceği belirtildi. Bu bakımdan şu anda farklı soru işaretlerinin bulunan telefon için tanıtım itibariyle tüm soru işaretleri giderilmiş olacak.

Blackberry DTEK60 Özellikleri Neler?

Blackberry DTEK60 için yapılan açıklamalara göre telefonda yer alacak özellikler şöyle;

Çift çekirdekli Snapdragon 820 işlemci

4 GB RAM

5,5 inç AMOLED ekran

32 GB depolama alanı

2 TB’a kadar microSD kart desteği

4K video kaydedebilen 21 MP arka kameraya

8 MP ön kamera

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları