Black Shark 2 Sızdırıldı!

Elde edilen bilgilere göre Xiaomi, ilk telefonun çıkışının üzerinden aylar geçmesine rağmen modelin ikinci versiyonu Black Shark üzerinde çalışmalara başlamış..

.Çin'in yükselen yıldızı Xiaomi, geçtiğimiz aylarda oyun severlerin beğenisine sunduğı Black Shark telefonu ile Razer Phone'a kafa tutan modeller arasına girmeyi başarmıştı.

Ancak elde edilen bilgilere göre, Xiaomi, ilk telefonun çıkışından aylar sonra modelin ikinci versiyonu olacak olan Black Shark 2 üzerinde çalışmalara başlamış bile; TENAA testlerinde telefonun özellikleri hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Fakat cihazın tasarımı, ekran boyutu ve batarya kapasitesi hakkında bazı detayları sizlerle paylaşacağız.

Sızdırılan görsele göre Xiaomi Black Shark 2, ilk nesil Black Shark ile benzer bir tasarıma sahip olacak. Farklı olarak kenarlar dikey olarak hizalanmış ve parmak izi sensörü telefonun arka kapağında yer almış.

Black Shark 2;5.99 inç ekran, 4000 mAh bataryası ile bizlere sunulacak. Bu kapasite ile bir amiral gemisi için iyi olsa da oyun odaklı bir teelfın için gayet güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında en dikkat çeken noktalardan biriyse telefonun fiyatı. İlk modele nazaran ikinci telefonun fiyatı daha bütçeye uygun bir şekilde ayarlanmaya çalışılıyor. Henüz fiyat konusunda bir sızıntı yok ancak oyunculara en iyi hizmeti sunmak adına bu tarz çalışmalara kalkıştığı için Xiaomi'yi tebrik etmeden geçmek istemeyiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları