BİM'e Oyuncu Faresi Geliyor!

Bim Steelseries Rival 110 oyuncu faresi, 22 Haziren tarihinde BİM makrketlerinde 139 TL'lik fiyatlandırma ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor...


BİM marketlerinin dönem dönem satışa sunduğu uygun fiyatlı teknolojik ürünler ve oyuncu ekipmanları ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran market yine bir oyuncu ekipmanı ile teknoloji tutkunlarını karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Piyasa fiyatı 171 ile 200 TL arasında değişen Steelseries Rival 110 oyuncu faresi 22 Haziran tarihinde BİM marketlerinde 139 TL ile satışa sunulacak. Genel olarak bakacak olursak 30 TL'lik bir indirim söz konusu olmuş oluyor. Siz yinede bu fırsatı kaçırmayın.

Oyun faresi 7,200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip olan cihazın üzerinde özelleştirilebilir 6 adet tuş bulunmakta. Farenin ağırlığı ise 87.5 gram. Bakalım BIM, gerçekleştireceği Steelseries Rival 110 oyuncu faresi satışlarından memnun kalacak mı göreceğiz.

Ayrıca, ürünü almak isteyenler için erken saatten yola koyulmalarını da tavsiye ediyoruz. Peki ya siz Steelseries Rival 110 oyuncu faresinden almayı düşünenlerden misiniz?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları