Battlefield 5 Bekleyenlere Üzücü Haber!

Electronic Arts, Battlefield V çıkış tarihinin 19 Ekim'den 20 Kasım'a ertelendiğini duyurdu...


Electronic Arts, Battlefield V çıkış tarihinin ertelenmesi sevenlerini üzecek. Oyunun 19 Ekim'den 20 Kasım'a ertelendiği duyuruldu.
Konu hakkında açıklama yapan EA;"Battlefield V ile en iyi Battlefield oyunlarından birine sahip olduğumuza inanıyoruz. Şu ana kadar on binlerce oyunu deneme fırsatı buldu ve E3 ile Gamescom'da en iyi multiplayer ödüllerini alarak onurlandırıldık.

Topluluğumuzdan değerli geri bildirimler aldık ve son ayarlamaları yapmak ve hayranlarımıza harika bir deneyim sunmak için ekstra zaman ayıracağız" dedi.

Oyunun ilk açık beta sürümünün 6 Eylül itibariyle kullanıma sunulacağını ve birçok iyileştirme barındıracağını söylemek şimdiden mümkün. Son olarak, 19 Ekim’de çıkması planlanan Battlefield V’in, söz konusu erteleme neticesinde 20 Kasım tarihinde çıkarılacağı kesinlik kazanmış durumda.

Eh geç olsun güç olmasın demekten başka bir söz bulamıyorum açıkçası. Her ne oyuncular bu tarz erteleme kararlarına karşı soğuk baksalarda bu tarz gecikmelerin bizler için daha iyi olduğunu belirtmeden geçmemek gerek.

Ezeli rakibi Call of Duty karşısında dik duruş sergileyen Battlefield, anlaşılan daha güçlü bir yapıda karşımıza çıkmak istiyor. Bakalım oyun beklenileni bizlere verebilecek mi?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları