Avengers:Infinity War'ın Senaristlerinden Çarpıcı Açıklamalar!

Avengers:Infinity War'ın senaristleri ölen karakterler hakkında oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu...

Avengers:Infinity War, 27 Nisan itibarıyla dünya genelinde gösterime girdi. Bir haftada 900 milyon dolara yakın gişe elde eden film ülkemizde en iyi açılış yapan yabancı film ünvanının sahibi oldu. İlk olarak filmi henüz izlemeyen kişiler için haberimizin bolca spoiler içerdiğini belirtelim.

Avengers:Infinity War'da çok sevdiğimiz pek çok kahraman bildiğiniz üzere var oluştan silindi. Bunlar arasında Doctor Strange, Spider-man, Rocket dışında bütün Guardians of Galaxy karakterleri black Panther gibi isimler yer alıyor. Bazı karakterler ise bizzat Thanos tarafondan öldürüldü.

Filmin senaristlerinden Christopher Markus ve Stephen McFeely yaptıkları açıklama ile bütün bu ölümlerin kalıcı olduğunu belirttiler. Fakat bu açıklamaya kesinlikle inanmıyoruz. Zira gelecek olan Spider-Man, Doctor Trange ve Black Panther filmleri için imzalar çoktan atıldı.

1 milyar dolar gişe hasılatını aşan bu karakterlerin hayata dönmemesi teknik olarak imkansız. Bu teknik detayı ortadan kaldırsak bile söz konusu karakterlerin yeni filmleri Marvel-Disney ortaklığına, ek milyarlarca dolar kazandırma kapasitesinde.

Hollywood'daki pek çok yetkili, gelecek filmdeki heyecan düzeyini artırmak için bazen yalanlara başvurabiliyor veya sürpriz bozanlık yapmamak adına geçiştirici açıklamalarda bulunabiliyorlar.

Tüm bu iddiaların ve teorilerin cevabına yanıt bulacağımız devam filmi, 5 Mayıs 2019'da bizlerle olacak. Unutmamak gerekir, 14 milyon olasılıkdan sadece 1 tanesi Avengers ekibini zafere ulaştıran yol olacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları