Avengers:Infinity War'dan Süpriz Gelişmeler!

Avengers:Infinity War, 25 Nisan 2018 itibarıyla bazı ülkelerde gösterime girdi. Şimdiye kadar edinilen başarılar olağandışı gösterildi...

Marvel'ın Avengers:Infinity War filmi yarın bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk olarak ön bilet satışlarından söz edecek olursak. Yapım, ön bilet satışları açısından Black Panther'i üçe, Captain America: Civil War'u yediye, Avengers: Age of Ultron'u ise on bire katlamış gibi görünüyor.

İlk olarak şunu ifade etmemiz gerekiyor, Rotten tomatoes kendş puanlamasını yapan bir platform değil. Tam aksine saygın mecralardaki eleştirmenin yorumlarını derliyor. Verdikleri puanların ortalamasını alarak genel bir sonuca ulaşmayı amaçlıyor. Böyle olunca genelde olumsuz eleştiri alan bir filmin puanı da düşük oluyor. İşte bu noktada Avengers Infinity War şanslı.

Kısacası Avengers:Infinity War, şimdiden son Star Wars filmi Last Jedi'ı geride bırakıyor. Infinity War'ın Star Wars:Force Awakens'ı da geride bırakıp 2 milyar dolaran fazla gişe hasılatı elde etmesi büyük olasılık.

Filmin ilk dakikalarında bile bolca sürpriz var! Elbette bilgi verip, seyir keyfinizi zedelemek niyetinde değiliz. Ancak filmin ilk 15 dakikasında bile bolca sürpriz yaşanacak. Thanos gerçekten amacına ulaşabilecek mi? Kimler bu savaş içerisinde yenik düşecek?

Yapımın kadrosunda; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin ve Chris Pratt gibi bol ödüllü yıldızlar bulunuyor. Avengers Infinity War, 27 Nisan'da sinemalarda olacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları