Avengers:Infinity War İzleyicilerini Üzecek!

Avengers filminin yönetmeni joe Russo Marvel hayranlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmaları gerektiğini söyledi...

27 Nisan'da Türkiye'de gösterime girecek olan Avengers:Infinity War bütün dünyada heyecanla bekleniyor. 10 yıldır kendini bu filme hazırlayan Marvel ekibi filme dair ettikleri herşeyin kusursuz olması için ellerinden geleni yapıyor.

Hikaye bakımından seride köklü değişikliklere yol açacak olan film bütün dünyada merakla bekleniyor. Hikayenin nasıl şekilleneceği ve hagi karaktere ne olacağını azda olsa tahmin eden Marvel fanlarına karşılık olarak filmin yönetmeni Jose Russo Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmalarını söyledi.

Bu açıklamadan sonra hayranların aklına filmde hangi ana karakterin öleceği soruları dolaşmaya başladı. Filmde bu tarz süprizlerin yanında başka süprizlerinde beklendiği söyleniyor. Senaryo olarak karmaşık duran ancak 10 yıllık bir altyapısı olan filmin altyapısı sayesinde anlatması istediğini kolay bir şekilde anlatacaktır. Yine de sona geldiğimiz zaman filmin senaryosu açısından bazı saçmalıkların olacağını öne süren kişilerde bulunyor.

Şimdiye kadar çekilen ve en çok heyecan veren süper kahraman filmi olan Avengers:Infinity War izleyenlerini memnun edebilecek mi?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları