Avatar 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

İlk olarak 2009 yılında vizyona giren ve bu tarihte en çok izlenme oranlarına ulaşan film olarak tarihe geçen Avatar, ikinci versiyonu ile de sinemaya geliyor.

Avatar adı verilen ve çok farklı bir dünyanın anlatıldığı özel film ikinci versiyonu ile de izleyiciler ile bir araya gelecek. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Avatar 2 için çalışmaların yapıldığı aktarılırken özellikle bugüne kadar filmim vizyon tarihi ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmamıştı. Fakat James Cameron tarafından yönetilecek olan ikinci serinin ne zaman beyazperdeye geleceği de artık netleşti. Filmin 2018 yılında piyasaya sunulacağı belirtildi.

21 Aralık’ta Geliyor

Bugüne kadar tarih için herhangi bir bilginin paylaşılmadığı Avatar 2 21 Aralık 2018 tarihi itibariyle sinemada yer alacak. İlk serisi ile oldukça ilgi uyandıran ve 3 boyutlu deneyimini kullanıcılara sunan Avatar’ın ikinci versiyonun çok daha başarılı bir teknoloji sunması bekleniyor. Filmin konusu ve özellikleri ile ilgili bugüne kadar çok fazla detay paylaşılmasa da 21 Aralık tarihi itibariyle sinemalarda olacak film için bu tarihe kadar pek çok farklı bilgilendirmenin yapılması bekleniyor.

Avatar’ın ilk versiyonu ile yakalanan başarının Avatar 2 ile geçilmesi en büyük beklentilerden birisi. Bu açıdan filmin sunacağı özelliklerin yanı sıra vizyonda neler yapabileceği ve bir önceki seriyi geçip geçemeyeceği de oldukça merak ediliyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları