Asus'tan Yeni Tablet: ZenPad 3S

IFA 2016’nın önemli markalarından Asus, etkinlikte yeni bir Asus ZenPad 3S’ün tanıtımını gerçekleştirdi.

IFA 2016’da oldukça hareketli günler yaşanırken, Berlin’den sürekli yeni ürün haberleri geliyor. Etkinlikte yeni bir tanıtım Asus tarafından yapılırken, Asus yaptığı tanıtımda Asus ZenPad 3S modelini resmen duyurdu. Tablet sektörünün iddialı markalarından birisi olan Asus, yeni tablet modeli ile birlitke bu iddiasını da arttırmış durumda. 9.7 inç ekranı ile Apple’ın iPad modelini anımsatan Asus ZenPad 3S, yüksek donanımlara sahip.

Asus ZenPad 3S’te Neler Var?

Asus ZenPad 3S için yapılan açıklamalarda cihazda 6 çekirdekten oluşan bir işlemcinin kullanıldığı belirtilirken, işlemcide Mediatek tercih edilmiş durumda. Cihazdaki diğer önemli özellikler arasında 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı, microSD desteği yer alırken, cihazın özellikleri kadar tasarımı da oldukça başarılı.

5.8 mm İncelikte Asus ZenPad 3S

Asus ZenPad 3S’te ince bir tasarım tercih edilirken, ortaya etkileyici bir cihaz çıkarılmış durumda. Cihazın 5.8 mm inceliğinde olduğu açıklanırken, Apple’ın iPad Pro modelinden dahi 0.3 mm’lik bir incelik elde edilmiş durumda. Cihazda güvenlik de ihmal edilmezken, parmak izi tarayıcısı gibi özellikleri ile Asus ZenPad 3S oldukça önemli bir cihaz konumunda. Üstelik hızlı şarj ve 5.900mAh kapasiteli bataryası da uzun süreli kullanımları mümkün kılıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları