Asus'tan oyun telefonu hamlesi!

Asus şimdilerde yeni bir akım peşinde. Akıllı oyun telefonu. Bu ilk ROG telefonu olabilir mi?

Asus, Razer Phone ile rekabet edebilecek, oyun odaklı bir akıllı telefon geliştirdiğini doğruladı .ASUS, iki yıldır bir oyun telefonu geliştirmeye çalışıyor, ancak son zamanlarda ortaya çıkan söylentilere ve resmi onaylara göre Tayvanlı şirket ilk ASUS ROG Telefonunun lansmanına hazır.

Tahmin ettiğiniz gibi, resmi sunum birkaç hafta içerisinde, her yıl Jonney Shih'in piyasada göreceğimiz tüm ürün serilerini (dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve Mini PC'ler, bileşenler, IoT ve VR cihazları) piyasaya sürdüğü Computex 2018'de gerçekleştirilecek. Sadece birkaç ay sonra. Haziran 7- 8 arasında olabilir.

Ve bu yıl, yeni Zenbook S ek olarak, Zenbook Pro ve yenilenen VivoBook Flip biz ASUS'tan ilk oyun akıllı telefon sürümü göreceksiniz gerçekte planlanan diğer birçok yeni özellik eşliğinde.

Akıllı telefon, ASUS oyun ürünlerine her zaman bağlı olan ve kesinlikle ZenFone'dan farklı bir tasarıma sahip olan bir marka olan ROG ailesine ait olacaktır. Sportif ve agresif bir görünüme sahip bir tasarım bekliyoruz, gergin çizgilerden ve koyu renklerden yapılmış, muhtemelen düz görüşte bazı RGB LED'lerle. Tayvanlı şirket, ROG Telefon hareket "oyun deneyimini yeniden belirleyecek" ve ASUS bu alana girmek için ilk şirket olduğu için bu konuda başarılı olabilir.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları