ASUS'dan ZenPad C7.0

Asus bünyesi altında gelişim sürecine alınan ZenPad serisine baktığımız da içerisinde ki modellerini oldukça fazla geliştirmek isteyen şirket, Çıkartmış olduğu son model olan ZenPad C 7.0’ın tanıtım videosunu internet ortamında yayımladı.

Bu ay başında Tayvan sınırları içerisinde her yıl düzenlenen Computex 2015 Fuarı içerisinde ZenPad 8.0 modelinin tanıtımını gerçekleştiren Asus, Geliştirmiş olduğu yeni modeli olan ZenPad C 7.0’ı YouTube içerisine yayınlandığı video içerisinde duyurdu.

Tanıtımı gerçekleştirilen 178 dereceye sahip olan geniş açılı 7” ekrana sahip olan cihazın, 8.4 mm inceliğinde beraberinde ise 265 gram ağırlığına sahip. 2 ve 5MP değerinde kameraların bulunduğu cihaz içerisinde 0.3 MP gibi de oldukça düşük çözünürlüğe sahip olan ön kamerası bulunuyor. Ön kamerasın da barındırılan Selfie Panorama özelliği sayesinde yaklaşık olarak 140 derece açıyla fotoğraf çekebilme özelliğini de üzerinde barındırıyor.

Asus’un yeni yeni kullanıma sunduğu ZenUI ara yüzünü cihaz içerisine sunmuş durumda. 3G bağlantı desteğinin yer aldığı tablet üzerinde ek olarak çift SIM kart desteği de bulunuyor. DTS-HD Premium ses teknolojisi sayesinde oldukça yüksek kalite de müzik dinleme deneyimini baştanbaşa sunan tablet, Intel Inside işlemcisine sahip.

Ürünün henüz fiyatı açıklanmadığı tabletin ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil. Tahmini olarak 100 – 150 Dolar değerinde olabilir. Ürünün tanıtım videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları