Asus ZenWatch 3 Geliyor!

Asus tarafından piyasaya sunulacak yeni akıllı saatin Kasım ayında raflarda olacağı belirtildi.

Giyilebilir teknoloji konusunda üretimleri ile söz sahibi olmayı başaran markalardan bir tanesi Asus olurken Asus Zenfone adı verilen akıllı saatlerin üçüncü versiyonu Kasım ayında çıkartılacak.Özellikle Apple tarafından piyasaya sunulan Apple Watch 2’nin ardından piyasaya çıkacak olan Asus Zenfone 3’ün bu nedenle önemli bir handikap yaşayacağı da konuşuluyor.

IFA 2016’da İlgi Çekmişti

Daha önce IFA 2016 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Asus Zenfone 3, tanıtım ile birlikte büyük ilgi gören cihazlardan birisi olmuştu. Akıllı saatte farklı geliştirmeler yapan, uygun bir etiket fiyatı belirleyen Asus böylece piyasada satın alınabilirliği daha da arttırılmış bir akıllı saati üretmeyi başardı. Bu doğrultuda kullanıcılar gelecek ay içerisinde satışa çıkacak olan akıllı saat için satın alma işlemlerine başlayabilecek.

Asus ZenWatch 3 Kaç Para Olacak?

Asus ZenWatch 3 için yapılan açıklamalarda etiket fiyatının 229 dolar olacağı belirtildi. Bu fiyat şu anda piyasada olan tüm akıllı saatlerden çok daha az durumda. Öyle ki Apple Watch yeni modeli 269 dolar, Huawei Watch 349 dolar ve Moto 360 adı verilen akıllı saat 299 dolar seviyesinde. Geliştirilmiş özellikleri ile sunulacak olan yeni Asus’un akıllı saat ise 229 dolar üzerinden satılacak.

Asus ZenWatch 3 Teknik Özellikleri Neler?

Asus ZenWatch 3 özellikleri ise şöyle;

1.39 in. 400x400 piksel dokunmatik ekran

Qualcomm Wear 2100 işlemci

340mAh batarya

512MB RAM

4GB depolama alanı

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi