Asus ZenFone 3 Çift Arka Kamera İle Gelebilir

Asus ZenFone 3 için gelen son bilgilerde telefonun çift arka kamera ile birlikte ABD'de piyasaya çıkabileceği belirtildi.

Asus, çift arka kamera ile birlikte yeni bir Android akıllı telefonu tanıtmaya hazırlanıyor. Muhtemelen Asus ZenFone 3 Zoom olarak adlandırılacak yeni telefon geçen hafta Çin'de görüldüğü gibi artık ABD'de de yer alacak. ABD’nin en önemli kuruluşlarından birisi olan FCC (Federal İletişim Komisyonu) tarafından telefon için onay verildiği öğrenilirken bu onay ile birlikte telefonun ABD macerası da başlamış olacak.

Asus Z01HD Numaralı Model Onaylandı

FCC, Asus Z01HD model numarası olan yeni akıllı telefonun AT & T ağıyla tam uyumlu ve kısmen T-Mobile şebekesiyle uyumlu LTE bantlarını desteklediğini duyurdu. Elbette bu, cihazın ABD'de resmen piyasaya çıkacağı anlamına gelmez, ancak en azından bunun gerçekleşmesi için tüm ön koşullar şu an için yerine getirilmiş durumda.

Asus ZenFone 3 Teknik Özellikleri Neler?

Asus ZenFone 3 Zoom'un çift arka kameraları 16 MP kalitede. Apple'ın iPhone 7 Plus'ın çift arka kamerasına benzer şekilde 2x optik zoom desteği de sağlayabilir. Asus zaten optik zumlu (3x) bir telefona sahip olduğu için Asus ZenFone 3 ile birlikte 2x zoomun düşük kalması eleştiri getirebilecek detaylar.

154.3 x 77 x 7.9 mm ölçülerindeki ZenFone 3 Zoom, 5.5 inçlik 1080p AMOLED ekrana sahip ve 2.0 GHz hızında çalışan, okta çekirdekli bir Snapdragon 625 işlemcisi ile güç sağlıyor. Şu anda Android 6.0.1 Marshmallow'ı çalıştıran cihaz 7.0 güncellemesi de alabilir. 4.850 mAh pil ve 2 GB / 3 GB / 4 GB RAM ve 16 GB / 32 GB / 64 GB dahili bellek içeren farklı versiyonlar da sunulacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi