Asus Lollipop Güncellemelerinin Tarihini Açıkladı

Sizlerde bir Asus Zenfone akıllı telefonunu kullanıyorsanız Android 5.0 Lollipop güncellemesi için fazla beklemenize gerek kalmayacak.

Sizlerde bir Asus Zenfone akıllı telefonunu kullanıyorsanız Android 5.0 Lollipop güncellemesi için fazla beklemenize gerek kalmayacak. Geçtiğımız yıllar içerisinde oldukça en fazla başarıya sahip olan Asus firmasının çıkartmış olduğu Zenfone modeli Türkiye sınırları içeirisnde oldukça fazla kullanıma sahipti.

Geliştirilen cihazlar kutu üzerinde Android 4.3 Jelly Bean yüklü olarak fabrikalardan çıkıyorlardı. Devamında ise yazılım güncellemesi sağlayarak Zenfone içerisinde Android 4.4 KitKat yüklü bir şekilde geliyordu. Bir sonraki büyüme sürecinde güncelleme alacak olan Zenfone modellerinde Android Lollipop güncellemesinin ne zaman alacağını açıkladı. Cihaz 6 Mayıs tarihinde güncelleme alacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi