Aralık'ta En İyi Akıllı Saatler Hangileri Olacak?

2016 akıllı saatler için parlak bir yıl olurken Aralık ayında tercih edebileceğiniz saatleri sizler için derledik.

Akıllı saatlerde kuşkusuz ön plana Apple Watch çıkıyor. Fakat Apple burada tekel değil. Samsung gibi pek çok farklı marka da piyasada oldukça rağbet görüyor. İşte popüler seçenekler.

Apple Watch Serisi 2

Apple Watch şu anda en başarılı ve en popular akıllı saat konumunda. Yeni sunulan 2 serisi, su koruması, daha parlak bir ekranı ve dahili bir GPS ile geliyor. Aynı zamanda yeni bir yonga seti ile birlikte çok daha hızlı. Bir buçuk yıl içerisinde Apple Watch'a getirilen en büyük değişiklik, spor ve sağlık üzerine yenilikler sunması.

Samsung Gear S3

Şu an akıllı saatler için en iyi ikinci seçenek Samsung Gear ailesi. 2015 Gear S2 ve S2 Classic'in indirimli fiyatlarla satışı devam ederken, daha yeni Gear S3 saatleri de seçenekler arasında. S3 serisi daha güçlü, daha geniş ve daha popüler durumda. Samsung’un bu cihazlarda Tizen kullandığını da göz ardı etmemek gerekiyor.

Huawei Watch

Huawei Watch ile birlikte Android Wear seçeneği sunuluyor. Üstün tasarımı, keskin ekranı ile dikkat çeken Huawei Watch üstelik uygun etiket fiyatıyla sunuluyor.

Motorola Moto 360

Moto 360 iyi performans gösteren bir cihaz. Şık görünümü ile dikkat çekerken aynı zamanda iki boyut mümkün. Erkekler için 46 mm versiyon ve kadınlar için daha küçük bir kayış olan bir başka versiyon.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları